«2017»Í dag«Jul»
31         1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
M T M H F L S

Lið og venjingartíðir


Yvirlit yvir lið og venjingartíðir fyri fimleikaárið 2016/2017 sæst niðanfyri.


Fimleikurin fyri breiddarlið byrjaði mánadagin 5. september.


Lið

Klokkan

Stað

Venjari/-ar

Børn undir skúlaaldur

Foreldur og børn (bíðilisti)

Mánadag kl. 16.00-17.00

Løgmannabreyt    høll 1

Malan Mikkelsen/     Anna Rein/               Poula Michelsen

Amboð 4-5 ár ge./dr. (bíðilisti)

Týsdag kl. 17.00-18.00

Skt. Frans Skúli

Heidi Pedersen/    Barbara Gjoveraa/  Jakoba Eysturberg

Amboð 6-7 ár ge./dr.

Mikudag kl. 16.00-17.00

Skt. Frans Skúli

Marie W. Cieslak/
Maria V. Djurhuus/
Barbara D. Jacobsen

Balletprinsessur      5-7 ár

Mánadag kl. 17.00-18.00

Skt. Frans Skúli

Bjørt Olafsdóttir

 

Gentur 4-6 ár    Rútma

Mikudag kl. 17.00-18.00

Skt. Frans Skúli

Andrea I. Heinesen/
Julietta Nattestad

Børn og ung í skúlaaldri

Gentir 1.-4. fl. rútma/estetiskt

Mánadag kl. 16.00-17.00

Løgmannabreyt    høll 2

Maria í Skála

Amboð 1.-2. fl. Gentur

Týsdag kl. 17.00-18.00

Fimi amboðshøll

 

 

Amboð 3.-4. fl. Gentur

Týsdag kl. 18.00-19.00

Fimi amboðshøll

Sjøfn Gudmunsdóttr/
Karina A. Sønderskov

Amboð 5.-6. fl. Gentur

Hósdag kl. 17.00-18.00

Fimi amboðshøll

Sara Khosravi/
Natasha B. Olsen

Amboð 1.-4. fl. Dreingir

Hósdag kl. 16.30.-17.30

Fimi amboðshøll

Alek Ramezanpour/
Thomas Hansen

Amboð/parkour   5.-6. fl. dreingir

Týsdag                         kl. 16.30-17.30 Hósdag                           kl. 16.30.-17.30

Fimi amboðshøll

Fimi amboðshøll

Alek Ramezanpour/
Thomas Hansen

TeamGym 12-15 ár gentur/dreingir

Týsdag kl.17.30-19.00
Hósdag kl. 19.30-21.00

Fimi amboðshøll
Fimi amboðshøll

Alek Ramezanpour

Freestyle 3.-5. fl.
gentur/dreingir

Hósdag kl. 18.00-19.00

Skt. Frans Skúli

Eyð M. Hansen/   Jeanne Waagstein

Onnur lið

Loppurnar              (lið fyri børn/ung við menningartarni)

Hósdag kl. 17.00-18.00

Skt. Frans Skúli

Nena Thomsen


Firvaldar
(lið fyri fólk í stríðast við ella hava havt krabbamein, í samstav við Krabbameinsfelagið)

Mánadag kl.18.00-19.00

Skt Frans Skúli

Annika Lindenskov/
Beinta M. Sørensen

Morgundamurnar

 

Hósdag kl. 9.00-10.00

Fimi eystur

Marjun Arge

Fyrireikingarlið og kappingarlið í amboðsfimleiki

Fyrireiking gentur

 

 

Fimi amboðshøll

Marita Mortensen/
Anna Paula Garðshorn/ Christina Arge/
Krista Nielsen

Fyrireiking dreingir

 

Fimi amboðshøll

Alek Ramezanpour

 

Pinkur

 

Fimi amboðshøll

Sara Khosravi/
Eyðvør W. Samuelsen

Smágentur

 

Fimi amboðshøll

Sara Khosravi/ Margreta Samuelsen

Gentur, kv.unglingar,
kvinnur

 

Fimi amboðshøll

Sara Khosravi

Piltar, smádreingir, dreingir, mansunglingar

 

Fimi amboðshøll

Alek Ramenzanpour

Kappingarlið í estiskum fimleiki

Pinkur

 

Fimi vestur

Maria B. Jakobsen/
Elin Michelsen

Smágentur

 

Fimi vestur

Sólbjørg Nolsøe/
Maria B. Jakobsen

Gentur

 

Fimi vestur

Sólbjørg Nolsøe/Maria B. Jakobsen

Kvinnuunglingar

 

Fimi vestur

Jórun Maria Anthoniussen

Kvinnur

 

Fimi vestur

Eyð Strøm